درباره ما

شکاف اصلی بین صنایع و متخصصین دانشگاهی به دلیل حلقه گمشده شناخت عملی است. بسیاری از موضوعات دانشگاهی برای تحقق نیازمند شناخت عملی از بستر و مختصات کسب‌وکار موردنظر است. اتفاقی که به علت رخ ندادن موجب شکست در پروژه‌های دانشگاهی یا عدم کاربردی بودن نتایج شده است و این موضوع باعث ایجاد حس عدم اطمینان صنایع نسبت به دانشگاهیان شده است.

کلینیک تخصصی زنجیره تأمین با بهره‌گیری از متخصصان توانمند و تحصیل‌کرده در بخش‌‌های مختلف مدیریت زنجیره تأمین با تجربه عملی پروژه‌های متعدد به ‌منظور عارضه‌یابی، بهبود، طراحی و اجرای فرآیندهای مرتبط به دنبال ایجاد بستری برای اجرای علمی و عملی خواسته‌های سازمان‌ها و صنایع است.

تیم مشاوره کلینیک زنجیره تأمین شامل مشاوران زبده‌ای در حوزه‌های مختلف از قبیل تأمین، تولید، انبارش، توزیع و پخش، فروش، بازاریابی، ارتباط با مشتریان، مدیریت تقاضا، برنامه‌ریزی فروش، برنامه‌ریزی تقاضا و .... است و آمادگی دارد موضوعات مورد نظر سازمان‌ها را به‌دقت بررسی کرده و با طراحی پروژه‌های بهبود گام‌به‌گام تا دستیابی به بهبود در کنار سازمان‌ها باشد.

تیم آموزش کلینیک زنجیره تأمین همواره آماده است تا با ارائه دوره‌های آموزشی سازمانی سطح دانش کاربری سطوح مختلف سازمان ما از قبیل کارمندان پشتیبانی فروش فروشندگان، ویزیتورها، سرپرستان فروش، مدیران فروش، کارشناسان بازاریابی و موزعین، رانندگان و ... را بهبود دهد.

ما اعتقاد داریم دانشی زمانی مفید است که تغییرات رو به بهبود ایجاد کند یا از ایجاد اشتباهی جلوگیری کند .

با ما
در ارتباط باشید

کلینیک تخصصی زنجیره تأمین آمادگی ارائه خدمات متنوع از قبیل مشاوره، عارضه‌یابی، طراحی و بهبود به سازمان‌ها، شرکت‌ها و صنایع را دارد، با کلینیک تخصصی زنجیره تأمین در ارتباط باشید و از خدمات و امکانات خاص این کلینیک برخوردار شوید. مدیریت و اعضای کلینیک تخصصی زنجیره تأمین بی‌صبرانه منتظر نظرات و پیشنهاد‌ها ارزشمند شما می‌باشند.