کمپین بهبود

کمپین بهبود چیست؟

کمپین بهبود، فرصتی برای کسب‌وکارها و سازمان‌ها است تا از طریق عضویت در آن از مزایای آن استفاده نمایند. در کمپین بهبود، کمیته‌های ویژه‌ای شکل‌گرفته است تا با ارائه بحث‌های تخصصی، مسائل و مشکلات پیش روی سازمان‌ها موردبحث و بررسی قرار گیرد. در کمپین بهبود گروه‌های کاری علمی و تحقیقاتی شکل می‌گیرد، می‌توانید تجربیات خود را در ارتباط در موضوعی خاص بیان کنید و از تجربیات و دانش سایر اعضا برخوردار شوید.

با شکل‌گیری گروه‌های تخصصی در کمپین بهبود می‌توانید نیروهای تخصصی برای سازمان خود را به سهولت پیداکرده و ارزیابی کنید. علاوه بر این موضوعات و ده‌ها هدف دیگر کمپین بهبود (که به‌مرورزمان اعلام می‌گردد)، کلینیک تخصصی زنجیره تأمین خدمات ویژه‌ای را برای اعضای کمپین بهبود ارائه می‌نماید.

خدمات کمپین بهبود چیست؟

در کمپین بهبود، مدیران و تصمیم‌گیران سازمان‌ها می‌توانند در صورت تمایل مشکلات و دغدغه‌های کسب ‌وکار خود را مطرح کنند و درخواست بررسی از سوی کلینیک تخصصی زنجیره تأمین را داشته باشند.

کلینیک تخصصی زنجیره تأمین به‌منظور ایجاد گروه‌هایی ویژه در حوزه‌های تخصصی زنجیره تأمین و انتقال تجربیات و نیازمندی‌های سازمان‌ها در حال اجرای برنامه‌های ویژه‌ای است. برخی از خدمات کمپین بهبود عبارت‌اند از:

  • مشاوره در حوزه کسب‌وکار
  • عارضه‌یابی فرآیندها و فعالیت‌های سازمان در حوزه‌های مختلف زنجیره تأمین
  • پشتیبانی‌های فنی و دانشی کلینیک تخصصی زنجیره تأمین
  • ...

هزینه عضویت در کمپین بهبود چقدر است؟

کلینیک تخصصی زنجیره تأمین، هیچ‌گونه هزینه‌ای بابت عضویت در کمپین بهبود دریافت نمی‌کند.

اهداف کمپین بهبود

هدف اصلی کمپین بهبود، استقرار نظام یکپارچگی تجارت و دانش‌های فردی و سازمانی به‌عنوان عنصری ارزشمند است که می‌تواند از تکرار مسیرهای نادرست، اتلاف زمان و توان فنی منابع جلوگیری کند.

نحوه عضویت در کمپین بهبود

با مراجعه به بخش ارتباط با ما ، از طریق فرم تماس موضوع تماس را عضویت در کمپین بهبود انتخاب کرده و اطلاعات خود و سازمانتان را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.