خدمات

کلینیک تخصصی زنجیره‌تأمین با بهره‌گیری از نیروی‌های تحصیل کرده و با تجربه در حوزه‌های مختلف زنجیره‌تأمین، خدمات متنوعی را ارائه می‌کند. خدمات ارائه شده از طراحی نرم‌افزارهای سفارشی پخش و فروش تا طراحی سخت‌افزارهای زنجیره‌تأمین را نیز شامل می‌شود. مشاوره، عارضه‌یابی، طراحی، اجرا و بهبود در حوزه‌های تأمین، تولید، انبارش، توزیع، فروش، بازاریابی، تحلیل داده و ده‌ها مورد دیگر بخشی از خدمات ارائه شده از سوی کلینیک تخصصی زنجیره‌تأمین است.

یکی از مشکلات اصلی سازمان‌ها عدم پشتیبانی نرم‌افزارها از استراتژی‌های سازمان است، کلینیک تخصصی زنجیره‌تأمین برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه خدماتی نظیر طراحی نرم‌افزارها بصورت سفارشی نموده است. کلینیک تخصصی زنجیره‌تأمین با بررسی و نیازسنجی دقیق سازمان‌ها، راهکارهای بهبود را ارائه می‌کند و تا حصول نتیجه در کنار شما خواهد بود.

خدمات کلی کلینیک تخصصی زنجیره‌تأمین

کلینیک تخصصی زنجیره تأمین با برخورداری از نیروهای متخصص آمادگی ارائه مشاوره در حوزه های مختلف زنجیره تأمین از قبیل تأمین،تولید، انبارداری، توزیع، فروش، بازاریابی، طراحی نرم افزار و سخت افزار و ده ها حوزه دیگر را دارا می باشد.
تیم های عارضه یابی کلینیک تخصصی زنجیره تأمین کسب و کار شما را در کوتاهترین زمان ممکن عارضه یابی می کندو موانع اصلی برای کسب و کار شما را مشخص می نماید.
کلینیک تخصصی زنجیره تأمین راه حل های رفع عارضه های سازمانی شما را ارائه می دهد و شما را در مسیر بهبود فرآیندهای کسب و کار همراهی می کند.
طراحی بهینه فرآیندهای زنجیره تأمین به منظور بهبود عملکرد سازمان.
کلینیک تخصصی زنجیره تأمین با برخورداری از نیروهای باتجربه و با دانش آمادگی ارائه دوره های آموزشی سازمان ها را دارا می باشد.
یکی از خدمات اصلی کلینیک تخصصی زنجیره تأمین همکاری با سازمان ها برای ارائه خدمات متنوع بصورت پروژه ای و دائمی می باشد.

حوزه‌های تخصصی خدمات کلینیک تخصصی زنجیره تأمین

درخواست مشاوره

ما بهترین راهکار عملی را برای شما داریم.

برای در خواست مشاوره در حوزه کسب و کار مورد نظر خود می توانید با ما در ارتباط باشید.

اعضای تیم مشاوره ما برای بررسی موضوعات مورد نظر شما همواره آماده هستند.

درخواست مشاوره